Instagram – Najciekawsze profile piłkarzy, które warto śledzić

Gwiazdy futbolu przyciągają nie tylko swoją grą na boisku, ale także w social mediach. Większość profili piłkarzy można znaleźć na Instagramie. Kogo warto obserwować?

Cristiano Ronaldo (@cristiano) – 164 mln obserwujących

christiano ronaldo instagram

Portugalski as, który przed sezonem zamienił hiszpański Real Madryt na włoski Juventus, przyciąga gigantyczną liczbę fanów i co oczywiste, rzeszę fanek.

Neymar Jr (@neymarjr) – 115 mln obserwujących

Neymar Jr

Obecnie najlepszy i najbardziej znany piłkarz z Brazylii. Miliony fanów zdobył swoją grą w Barcelonie, ale po przenosinach do francuskiego PSG nie stracił na popularności. Słynie przede wszystkim z częstego zmieniania fryzur i… symulowania fauli przeciwników czym doprowadza niektórych do szału.

Leo Messi (@leomessi) – 117 mln obserwujących

Leo Messi

Według wielu, najlepszy piłkarz świata, być może nie tylko naszych czasów. Argentyńska gwiazda Barcelony to ulubieniec milionów młodych adeptów futbolu. Na Insta można zobaczyć Leo bardziej od strony prywatnej, rodzinnej.

Robert Lewandowski (@_rl9) – 15 mln obserwujących

Robert Lewandowski instagram

Obecnie najbardziej rozpoznawalny Polak na świecie. Uwielbiany i ceniony nie tylko nad Wisłą, ale i w wielu krajach. Buduje swoją markę od wielu lat i już zapisał się w historii Bayernu Monachium i Bundesligi. Uwagę przyciąga jego żona Anna Lewandowska i córeczka.

Dodaj komentarz