Transfery: Chiny nie chcą tylko piłkarzy - Blog Piłkarski - Po Meczu

Transfery: Chiny nie chcą tylko piłkarzy

923
0
Share:

Transfery w futbolu zaskakują coraz bardziej. Chińczycy pokazują, że pieniądze mogą zwabić wszystkich. Nawet tych, którzy się nimi brzydzili, a teraz mają ich najwięcej; choć ich nie chcieli. Kto tym razem? Sędziowie.

 

Jeden z najlepszych sędziów piłkarskich jest gotów dołączyć do Chińskiej rewolucji. Mark Clattenburg rozważa wyprawę na wschód. Jest gotów porzucić Europejski Futbol dla wielkiej kasy. To tylko moje zdanie. 

Naprawdę Clattenburg chce pomóc im w rozwoju. Tak jak Howard Webb w Arabii Saudyjskiej. -Mówi, że pieniądze nigdy nie były motywem przewodnim. Chodzi raczej o coś innego, pomoc w podniesieniu standardu. Rozumiem go ma 41 lat i jakoś chce zadbać o swoją przyszłość.

 

Chińczycy chcą stworzyć piłkarską Super Ligę. Koszty? Sprawa drugorzędna. Mają być najlepsi. I kurwa idą po swoje.

Ronaldo odrzucił ofertę 100 milionów za sezon. Chuj, spróbujemy z Messim 150 milionów. Messi też nie? To może Neymar 200 milionów?  Sami przyjdą.

Strach to pisać, ale idą po swoje. Ściągają jak na razie ochłapy. Ci szanujący się piłkarze zostaną w Europie, bo tradycja i poziom, jaki reprezentują jest najlepszy na świecie. Nie zmieni tego jedna  liga i ich pojebani właściciele.

 

 

 

Share:
Close