Robert Lewandowski zarobki: Bayern, reklamy - Reprezentacja

Robert Lewandowski zarobki: Bayern, reklamy – Reprezentacja

Share:
Lewy
 

Zarobki Lewandowskiego na przestrzeni ostatnich trzech lat wbiły go do grona najlepiej opłacanych piłkarzy na świecie. Wszystko za sprawą ŚWIETNEJ gry. Bez cienia wątpliwości mogę powiedzieć, że jest najlepszym piłkarzem w Bundeslidze i jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. A po jego ostatnich wyczynach jego wartość wzrosła do 80 mln euro! 

 

Ile zarabia Lewandowski?

Gdzie byłby Bayern bez goli Lewego w tym sezonie? – na 5 miejscu. 44 bramki w 43 meczach. Czy dobije do 50?

Zarobki w Bayernie:

€160,000 tys. tygodniowo

Tyle samo kasuje Robben i Ribéry. 

€15 milionów rocznie

Tyle samo mają Neuer i Müller.

Lewandowski ma podpisany kontrakt z Bawarczykami do 2021. Ale patrząc na jego formę, aż prosi się o podwyżkę (znowu). Robert zarabia w euro. Przeliczając to na złotówki; wychodzi jakieś 60 milionów rocznie. Zależy od kursu. Pewnie się mylę i zarabia jeszcze więcej. Na pewno dostaje bonusy za bramki i asysty, a w tym momencie sypie nimi na prawo i lewo.

Transfer jest niemożliwy, bo Bayern nie sprzeda swojego najlepszego piłkarza. A jeśli ktoś chciałby go kupić; musiałby zapłacić ponad 100 milionów euro.

Dodatkowo inwestuje w nieruchomości, młode firmy i technologie, które są strzałem w dziesiątkę. Nie można zapomnieć o jego żonie Annie Lewandowskiej, która też  świetnie sobie poczyna, a tak znany mąż tylko pomaga w promocji marki.

Kasa leci i będzie, bo najpopularniejszy Polak jest na czołówkach gazet w Europie. 

Ile Lewandowski zarabia na reklamach?

Lewy reprezentuje takie marki jak: Nike, T-mobile, Gillette, Huawei, Vistula — garnitury. Wymieniać dalej? Były zawodnik Lecha Poznań zarabia drugie tyle na reklamach, ile dostaje w Monachium.

Może nie jest tak popularny i nie zarabia tyle, co; Ronaldo, Messi, czy Neymar, ale to wystarcza, by zbierać owoce ciężkiej pracy, którą wykonuje w klubie i reprezentacji.

Takiej wersji Lewandowskiego jeszcze nie było. Nie ma obecnie piłkarza na świecie w takiej formie. Wiele osób narzekało, że gra tylko dobrze w klubie, a teraz reprezentacja bez niego nie istnieje. Życzę mu wygrania Ligi Mistrzów, bo na to zasługuje.

 

Share:
Close