Liga Mistrzów: Juventus pokonał 'głupie' Porto. Sevilla nie dobiła Lisów i teraz ma problem

Liga Mistrzów: Juventus pokonał ‚głupie’ Porto. Sevilla nie dobiła Lisów i teraz ma problem

825
0
Share:

Liga Mistrzów tym razem spokojnie, ale nie bez emocji. Dwa dobre spotkania. Dani Alves znowu pokonał Casillasa. A Leicester chce dokonać niemożliwego?

Porto 0-2 Juventus

Dlaczego głupie Porto? Bo przegrali przez bezmyślne zachowanie Tellesa, który w ciągu dwóch minut zarobił dwie żółte kartki i wyleciał z boiska w 27 minucie. Od tamtej pory Juve cisło Porto. Zero celnych strzałów w meczu.

Ale dopiero w drugiej połowie zobaczyliśmy bramki. Porto, a dokładniej Casillas miał dużo szczęścia, że do 60 minuty był bezbramkowy remis. Allegri miał nosa co do zmian, bo wprowadzony Pjaca i Alves przełamali IKERA.

Taka przewaga na wyjeździe zapewnia komfort w rewanżu Starej Damie, która u siebie nie przegrywa. Juventus pewny awansu.

Skrót:

Sevilla 2-1 Leicester

Gdzie się podziały Lisy z poprzedniego sezonu? Czy tylko ja zadaje sobie takie pytanie? Wyjaśniałem — jak Leicester zdobyło Mistrzostwo. A teraz w lidze walczą o utrzymanie, a tu o awans do kolejnej rundy. I mają na to duże szanse, bo w rewanżu przed własną publicznością opierdolą trawę, by awansować. Wystarczy wygrać 1-0. Stać ich na to. W końcu to tutaj rzucili całe swoje siły. Tylko czy ich starczy, by utrzymać się w lidze?

Sevilla mogła strzelić kilka bramek więcej, a skończyło się 2-1. Stawia ich to w bardzo trudnej sytuacji. W końcu pojadą do Mistrza Anglii. Rok temu zapisali się w historii na zawsze. Ale chyba chcą czegoś więcej. Tylko że zadanie jeszcze trudniejsze.