Liga Mistrzów: Bayern i Real nie pozostawili złudzeń. Co knuje Wenger? - Blog Piłkarski - Po Meczu

Liga Mistrzów: Bayern i Real nie pozostawili złudzeń. Co knuje Wenger?

764
0
Share:

Obrońca Ligi Mistrzów nie zawiódł. Choć przez kilka minut wisiała niespodzianka w powietrzu, którą efektownie zgasił golasso Casemiro. W drugim meczu Bayern dał lekcje gry i dojrzałości piłkarskiej, której brakuje drużynie Wengera. Czy tak żegna się z Ligą Mistrzów?

Real Madryt 3-1 Napoli

Real to prawie drużyna kompletna. Prawie. Insigne pokazał, że Navas nie należy do grona najlepszych. Napoli mi imponowało, ale tylko momentami. Królewscy pokazali, że możesz grać świetnie w Serie A, ale jeśli przychodzi do starcia z topowym klubem w Lidze Mistrzów, to tracisz argumenty, którymi imponowałeś na własnym podwórku.

Pozostaje rewanż, który będzie powtórką z rozrywki.

Skrót:

Bayern 5-1 Arsenal

Tak łatwego meczu Bawarczycy się nie spodziewali. Pierwsza połowa tego nie wskazywała, bo w końcówce mieli problemy i schodzili do szatni mocno poirytowani. Zwłaszcza Lewy. Dawało to nadzieję fanom Kanonierów na korzystny rezultat.

Niestety to, co działo się w drugiej połowie, to lekcja futbolu. Bayern w tym sezonie nie imponuje formą. Arsenal w ogóle, ale takie baty ciężko było przewidzieć. Mogło skończyć się wyżej. Gol i przepiękna asysta Lewandowskiego. Komentatorzy dobrze zauważyli, że drużyna Wengera zachowuje się jak juniorzy. A Ozil ma bieganie za piłką w dupie. Brak lidera; na boisku i na ławce trenerskiej. Wenger był dobrym trenerem, ale to było dekadę temu. Potrzeba zmian. Inne kluby idą do przodu, a Arsenal się cofa. Koniec pewnej epoki jest bliski.

Bayern wyeliminuje Kanonierów, znowu. Tylko teraz jeszcze łatwiej. Ancelotti może poprowadzić Die Roten do finału.

Skrót:

 

Share:
Close