Jak krok po kroku zrujnować sobie karierę radzi KRYCHOWIAK - Blog Piłkarski - Po Meczu

Jak krok po kroku zrujnować sobie karierę radzi KRYCHOWIAK

409
0
Share:

Grzegorz Krychowiak to piłkarz, jeszcze. W kilku krokach pokazuje jak świetnie zapowiadającą się karierę zrujnować. Krok pierwszy: pieniądze.  

WBA

Po spędzeniu roku na ławce w PSG. Ktoś poszedł po rozum do głowy i zmienił klub. Brawo. WBA wydawało się dobrym rozwiązaniem na odbudowę formy i na poprawę nadszarpniętej reputacji. Wszystko zmierzało w dobrym kierunku. Premier League wydawała się odpowiadać profilowi Krychy; silna fizycznie liga. West Bromwich Albion także. Dobry średniak, któremu przyda się pomocnik dobry w destrukcji.

Niestety niektórych rzeczy nie można przewidzieć. Tak jak słabej gry WBA, a nie Krychowiaka! On się dostosował i zatrzymał. 

Tony Pulis przed zwolnieniem stawiał na Polaka. Ale obecny szkoleniowiec WBA Alan Pardew nie widzi w swoim zespole piłkarza PSG. I daje mu grać ogony.  Otoczenie klubu wybrało sobie Krychowiaka na kozła ofiarnego. Tak jakby przez niego grali gówno. Ale mniejsza z tym, bo on swoją postawą im pomaga.

MODNY BŁAZEN

Po transferze do PSG chyba kaska trochę uderzyła do głowy. Bądźmy szczerzy, zarabia ogromne pieniądze. Dla szejków jego pensja to drobny wydatek. Paryż to stolica mody i wybiegi, które zdają się bardziej go przyciągać niż boisko. Trening też sobie odpuszcza, bo trzeba jebnąć fotkę na insta. I iść na Fashion Week.

Piłkarz z odrobiną ambicji. Starałby się zmienić swoją sytuację. Tym bardziej że zbliża się mundial. Ale Krychowiak ma to w dupie, bo i tak pojedzie.  Nawałka nie ma lepszego pomocnika. I nie ma nawet alternatywy. 

 

Czy taki ktoś powinien zostać powołany do reprezentacji?

Do mundialu jeszcze trochę, ale wątpię, żeby sytuacja Krychowiaka uległa poprawię, bo on sam nie wykazuje chęci. Przechodząc do WBA czuł się jak gwiazda, ale jedyne co teraz słyszy to gwizdy. Krychowiak popełnił błąd przechodząc do PSG, szkoda że na jednym błędzie się nie skończyło.

 

Share:
Close