Jak obstawiać i co ma wpływ na typowanie meczy? - Blog Piłkarski - Po Meczu

Jak obstawiać i co ma wpływ na typowanie meczy?

1052
0
Share:

Zakłady Bukmacherskie w Internecie w ciągu ostatnich lat zyskały na dużej popularności ze względu na możliwość obstawiania 24h na dobę, kilka minut przed rozpoczęciem meczu. Ogromna ilość zakładów (możemy obstawiać praktycznie w każdej dziedzinie sportu).

Atrakcyjne promocje i bonusy. Niektóre firmy bukmacherskie oferują podczas rejestracji interesujące bonusy. Wyższe kursy niż u bukmachera stacjonarnego, to kolejny powód dla którego warto się tym zainteresować. Obstawianie na żywo różnych aspektów gry np.:  kto pierwszy strzeli, ile będzie rzutów rożnych, kartek, jaki będzie wynik do przerwy i wiele wiele innych. Prosta obsługa oraz natychmiastowa pomoc. Pełne bezpieczeństwo.

Jeśli już się zdecydujesz na tego typu pracę bądź zabawę (są osoby, które utrzymują rodziny w ten sposób). Pierwsze co musisz zrobić, to złożyć depozyt u wybranego przez Ciebie bukmachera. Depozyt można wpłacić na wiele sposobów (pocztą na konto, przelewem bankowym, kartą kredytową lub na portfel internetowy), a więc szybkie wpłaty i wypłaty twoich pieniędzy, bez prowizji i podatków. Kwota depozytu zależy od firmy bukmacherskiej. Założenie i utrzymanie konta jest całkowicie darmowe, nigdy za to nie płacimy.

Po zrobieniu tego zostaje Ci obstawianie.  Nie ma reguły na to jak grać, żeby wygrać, drużyna na którą postawisz nawet jeśli wydaję się pewniakiem może przegrać! Przed obstawieniem zakładu zapoznaj się wcześniej z statystykami, które masz u swojego bukmachera albo tymi, które sam śledzisz. Bądź ostrożny podczas zakładów na początku, jak i na końcu sezonu, wtedy najłatwiej o niespodzianki. Nie obstawiaj nie wiadomo ilu wyników na raz, bardzo trudno trafić wszystkie, ale oczywiście może Ci się udać, czego Ci życzę . Wielu bukmacherów gra systemem, który może zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej, ale on też nie gwarantuje wygranej. Rodzaje zakładów.

Najważniejsze! Nie podpalaj się jeśli uda Ci się wygrać jakąś większą kwotę. Szanuj swoje zarobione pieniądze, i graj rozważnie. Nie próbuj się odgrywać! Na rynku istnieje mnóstwo firm bukmacherskich, które oferują atrakcyjne oferty, osobiście korzystam z Bet365, William Hill oraz bwin.

Kilka czynników, które mają wpływ na wyniki meczów:

  •  Najważniejsze są wyniki ostatnich meczy, wtedy najłatwiej ocenić formę całego zespołu, tak jak i poszczególnych zawodników. Nie można opierać się na wynikach z minionego sezonu, ponieważ w okienkach transferowych występuje wiele przetasowań, które mają bezpośredni wpływ na zgranie zespołu.
  •  Kontuzje, które mogą mieć znaczący wpływ na grę całego zespołu(Kluczowi zawodnicy).
  •  Zawieszenia, najczęściej przekroczona liczba żółtych kartek  albo czerwone, które zawodnik mógł dostać za brutalny faul albo niesportowe zachowanie.
  • Czy drużyna na którą chcemy postawić gra u siebie(Gospodarz) czy na wyjeździe(Gość). W przypadku równorzędnych zespołów, stawiaj na Gospodarzy. Doping własnych kibiców poniósł do zwycięstwa nie jedną drużynę.
  • Ranga meczu(towarzyski, puchar, liga, baraż). Pojedynki Derbowe kończą się zazwyczaj remisami! W zależności od rangi spotkania zawodnicy są inaczej zmotywowani.
  • Motywacja. Finał(Pucharu, LM), ostatni mecz w sezonie od którego zależy Mistrzostwo albo utrzymanie w lidze. Niezbędna liczba punktów zapewniająca udział w rozgrywkach Europejskich itp. Ale także motywacja poszczególnych zawodników.
  • Pora roku. Warunki atmosferyczne. 
  • Zmęczenie. Ilość odpoczynku jaki mieli piłkarze od ostatniego meczu(mecze co 3 dni). W takich przypadkach menadżerzy rotują składem, co może mieć duży wpływ na wynik spotkania.
  • Warto śledzić sytuacje w klubie. Atmosfera jaka panuje między trenerem, a zawodnikami. Nieuregulowane wypłaty piłkarzy, długi itp.
  • Gierki psychologiczne. Prowokowanie. Przedmeczowe wypowiedzi itp.

 

Niestety w niektórych przypadkach o końcowym wyniku meczu decyduje los, szczęście, fart, błąd bramkarza i na nic zdają się nasze analizy, ale warto próbować. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Tobie większej liczby wygranych niż przegranych, Powodzenia.

 

 

 

 

Share:
Close