5 piłkarzy, którzy mogą zastąpić Coutinho w Liverpool'u - Blog Piłkarski - Po Meczu

5 piłkarzy, którzy mogą zastąpić Coutinho w Liverpool’u

361
0
Share:
Fekir Lyon

Coutinho da się zastąpić. Jak pokazują statystyki; The Reads punktowali częściej bez niego. Tak kluczowy nie jest, jak się wydaje. Klopp bez problemu znajdzie rozwiązanie. Na oku ma już kilka opcji: 

NABIL FEKIR

1

Lider Lyonu jest na liście kilku klubów z Europy. Ciężko będzie wyciągnąć go w zimowym okienku. Fekir już gra na wysokim poziomie. Transfer do lepszego klubu to kwesta czasu.

RIYAD MAHREZ

2

Po mistrzowskim sezonie jego usługami było zainteresowanych kilka klubów, ale został i cały poprzedni sezon grał słabo. W obecnym jest lepiej. I wydaje się, że to najwyższa pora na zmianę klubu, bo zwyczajnie się marnuje w Leicester.

THOMAS LEMAR

3

Wyprzedaż w Monaco trwa. Pomocnika w swojej drużynie nie tylko widziałby Klopp, w wyścigu po Francuza staje Mourinho i Wenger. Problemem jest cena – 90 milionów funtów.

LEON BAILEY

4

Skrzydłowym Bayer Leverkusen interesuje także Arsenal, który w razie sprzedaży Sancheza będzie szukał wzmocnienia.

JAKUB JANKTO

5

Anonimowe nazwisko na liście. Czech to kawał solidnego piłkarza, który może nie jest tak kreatywny, ale daje kilka opcji w ataku. No i cena jest rozsądna.

 

Klopp w razie niepowodzenia na rynku transferowym jest gotów dokączyć sezon w obecnym składzie. Ale do póki okienko jest otwarte wszystko może się zdarzyć. 

Share:
Close